O blogu a jeho autorce

 

Ahoj, všechny vás zdravím a vítám na blogu HEALTH MATTERS!

Blog HEALTH MATTERS (což v překladu znamená “na zdraví záleží”) vznikl jako portál s odbornými informacemi o výživě, cvičení a zdravém životním stylu. Nyní zde však najdete mnohem víc. Přibyly nějaké ty články ze života a také osobního rozvoje. Pořád je ale blog zaměřen především na výživu a zdraví.

Výživa, spolu s cvičením a správným nastavením mysli je klíčem ke dlouhodobě udržitelnému zdraví jak fyzickému, tak psychickému. V dnešní době už se dávno ví, že prevence je, stejně jako správná léčba, velmi důležitá, a proto se na těchto stránkách budeme zaměřovat hlavně na ni a na celkovou péči o zdraví. A taková preventivní péče o zdraví zahrnuje právě výše zmíněné body: správně nastavený jídelníček, dostatek pohybu, ale třeba také psychohygienu, nebo-li starání se i o naši mysl. Na všechna tato a podobná témata se můžete na těchto stránkách těšit. A já se budu těšit na vás a vaše komentáře!

 

Najdete zde:

  • rady a tipy pro zdravé hubnutí
  • odborné informace o výživě
  • zdravé recepty a inspiraci
  • motivaci ke zdravému životnímu stylu
  • inspiraci z oblasti osobního rozvoje a nastavení mysli

 

O AUTORCE:

Ještě jednou zdravím, jsem Kačí, autorka tohoto blogu. Vystudovala jsem obor Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a již 7 let se aktivně zajímám o výživu a zdravý životní styl. Na těchto stránkách bych se s vámi ráda podělila o informace ze světa výživy a to především o informace, znalosti a vědomosti, které jsem získala po dobu svého studia.

V dnešní době se na internetu objeví nespočet klamných informací o výživě a normální člověk se v tom jen s těží vyzná a cítí se zmatený. Vím, jaké to je, sama jsem si tím prošla ještě než jsem nastoupila na školu. Za ty tři roky se ale mnohé změnilo a já se ve výživě už celkem zorientovala. Rozhodně nejsem žádný vševěd a není možné, abych znala všechno. Ráda se s vámi ale podělím o to, co vím a pokusím se vám pomoci s vašimi otázkami ohledně výživy či cvičení a ráda vás budu inspirovat ke zdravému životnímu stylu a osobnímu rozvoji.

Vaše Kačí

“Když chybí zdraví, moudrost je bezradná, síla je neschopná boje, bohatství je bezcenné a důvtip bezmocný.”
Herakleitos z Efezu (540-480př.n.l.)

 

Rozhovory:

Rozhovor nejen o nutriční terapii


Navštivte mne na mých sociálních sítích, nebo mne kontaktujte ZDE.

FACEBOOK
INSTAGRAM
TWITTER
LINKED IN

Články na ostatních webech:

Bezlepkové svačinky pro děti

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit

UložitUložit