ABOUT

 

Ahoj! Vítám vás na blogu HEALTH MATTERS (v překladu NA ZDRAVÍ ZÁLEŽÍ).

Blog je zaměřen především na zdraví a prevenci, kterou v podstatě představují tři pilíře, kterými jsou výživa, pohyb a nastavení mysli. Najdete zde články a příspěvky týkající se výživy a zdravého životního stylu, a to například:

  • rady a tipy pro zdravé hubnutí
  • odborné informace o výživě
  • zdravé recepty a inspiraci
  • motivaci ke zdravému životnímu stylu
  • inspiraci z oblasti osobního rozvoje a nastavení mysli

 

O AUTORCE:

Ještě jednou zdravím, jsem Kačí a jsem autorkou tohoto blogu. Studuji obor Nutriční terapeut na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a již 6 let se aktivně zajímám o výživu a zdravý životní styl.

Na těchto stránkách bych se s vámi ráda podělila o informace ze světa výživy a to především o ty informace, znalosti a vědomosti, které jsem získala po dobu svého studia.

V dnešní době se to na internetu hemží nespočtem klamných informací o výživě a normální člověk se v tom jen s těží vyzná a cítí se zmatený. Vím, jaké to je, sama jsem si tím prošla ještě než jsem nastoupila na školu. Za ty tři roky se ale mnohé změnilo a já se ve výživě už celkem zorientovala. Rozhodně nejsem žádný vševěd a není možné, abych znala všechno, i přesto se vám pokusím pomoci při vašich otázkách ohledně výživy a cvičení a ráda vás budu inspirovat ke zdravému životnímu stylu a osobnímu rozvoji.

 

Kačí

“Když chybí zdraví, moudrost je bezradná, síla je neschopná boje, bohatství je bezcenné a důvtip bezmocný.”
Herakleitos z Efezu (540-480př.n.l.)

 

 


sociální sítě:

Další odkazy najdete na: About.me

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *